Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zwierzęta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zwierzęta. Pokaż wszystkie posty

26.12.13

Od święta

To wpis jest raczej od święta, bo niespecjalnie mi się udaje uwieczniać, w co jestem ubrana. Za to ciuchy są dla mnie typowe, pod tym płaszczem chowa się sweter i spódnica (serio tam jest), w sumie to konkretne odzienie wierzchnie zakryje wszystko. 
.


1.11.10

Cruella de Vil

 Szukam szczeniaków dalmatyńczyków. Widział je ktoś. Planuję przerobić je na wspaniałe futro, o którym śnię. Z racji braku 100 małych futrzaków muszę zadowolić się paznokciami w ciapki oraz biało-czarną falbaną. Ale czekam na szczeniaki.
futrzak, sukienka: sh:
rajstopy: cubus;
buty: deichmann

2.11.09

59. Ja, kaczki

Kupiłam koszulkę z kurkami Mężowcowi, jednakże On nie miał kiedy zapozować do zdjęcia, więc sama musiałam sobie poradzić, aby szanse w konkursie BF nie przepadły;)


 
koszulka: pomoc zwierzakom;
koszula: Mężowca;
spodnie: house.


Z kamerą wśród zwierząt.
Im akurat pomagać nie trzeba, bo mają się świetnie, ale wiele innych zwierząt ma mniej szczęścia.
 
Brudna woda, gdyż staw w przebudowie, ptactwu to nie przeszkadza:)